Zawarcie Umowy o zarządzanie PPK z Millennium TFI

Czy wiesz jak przygotować firmę na planowane zmiany w systemie emerytalnym?
Z nami to proste, wystarczy wypełnić wniosek, a my zajmiemy się resztą

  • Krok 1
  • Krok 2

Proszę wprowadzić jeden z numerów identyfikacyjnych swojej firmy

Dotyczy podmiotów zatrudniających wpisanych do KRS
Czy masz już zawartą Umowę o zarządzanie
${Number(index)+1}. ${file.name}


¹ dane firmy zostaną pobrane z Głownego Urzędu Statystycznego.

Środki odprowadzane przez Pracodawcę oraz dopłaty od Państwa w PPK będą lokowane w wybrany Subfundusz w ramach Millennium PPK SFIO. W skład Millennium PPK SFIO wchodzi 8 Subfunduszy tzw. zdefiniowanej daty. Konstrukcja każdego Subfunduszu ogranicza poziom ryzyka w zależności od wieku uczestnika i zmienia się wraz z upływem czasu.

Za zarządzanie i reprezentowanie Subfunduszu, Millennium TFI do 31 grudnia 2020 r. nie będzie pobierało wynagrodzenia od aktywów Subfunduszu. Wynagrodzenie w dalszym okresie będzie zawierało się w przedziale od 0,25% - 0,45% wartości aktywów Subfunduszu w skali roku. Towarzystwo nie będzie pobierać opłaty zmiennej za osiągnięty wynik.

Wpłaty finansowane przez Pracodawcę nie są wliczane do wynagrodzenia stanowiącego podstawę ustalenia wysokości obowiązujących składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe. Dodatkowo koszty uruchomienia PPK w firmie będą kosztami uzyskania przychodu dla Pracodawcy.

Wprowadzenie PPK tworzy ogromną szansę dla rozwoju polskiego rynku kapitałowego i długotrwałego wzrostu oszczędności Polaków. Zebrane oszczędności będą stanowiły w pełni prywatny i dziedziczony kapitał finansowy Pracownika.

Millennium TFI pragnie wykorzystać 18-letnie doświadczenie w zarządzaniu aktywami na rynku polskim w celu efektywnego pomnażania oszczędności Uczestników PPK. Zapewniamy nowoczesne rozwiązania finansowe i dysponujemy wykwalifikowaną kadrą zarządzających, starając się sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

 

Zarządzający funduszami to osoby z długoletnią praktyką i doskonałą znajomością rynków finansowych.

Nasz Zespół Zarządzania Aktywami to licencjonowani doradcy inwestycyjni lub posiadacze międzynarodowego tytułu CFA. Realizują oni zdyscyplinowany proces inwestycyjny i przemyślane metody doboru spółek, zaś przestrzeganie standardów etyki dają pewność Klientom, że ich aktywa są profesjonalnie zarządzane.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij
/polityka-prywatnosci